Nekla - mobile.ntt.nekla.eu

gierlatowo-01.jpg ce3255d8fe4dc8a7e1a3a6fd44611559
choinka 2018
Gierłatowska choinka 2018
2019-01-06 Wojciech Abramczuk
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny

Tradycją stało się już w Gierłatowie ubieranie choinki na naszym placu sołeckim. Również w tym roku choinka w Gierłatowie została przystrojona i rozświetlona przez mieszkańców naszej wsi. Późnym popołudniem w niedzielę 16 grudnia przy choince na placu rekreacyjnym w Gierłatowie pojawiła się grupa mieszkańców naszej wsi pod przewodnictwem Pani Sołtys aby wspólnymi siłami uczynić to drzewko kolorowym i świecącym.

 Choinka 2018

Tak jak w latach poprzednich również i w tym roku na choince pojawiło się bardzo dużo ozdób przygotowanych przez najmłodszych mieszkańców naszej wsi. Uwieńczeniem wspólnego ubierania choinki było zapalenie przez Panią Sołtys nowych lampek, które pięknie rozświetliły nasze drzewko.

 Choinka 2018

Dzieci, które uczestniczyły w ubieraniu naszej choinki, tuż po jej przystrojeniu, odwiedził Święty Mikołaj, który wszystkie pociechy obdarował słodyczami.

 Choinka 2018

Choinka 2018

Po skończonej pracy wszyscy zebrani mieli możliwość odśpiewania lub tylko posłuchania kolęd. Wszyscy uczestnicy spotkania mogli się ogrzać przy płonącym ognisku oraz skosztować słodkości racząc się gorącą herbatą z sokiem malinowym lub tradycyjnym grzańcem.

 Choinka 2018

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przygotowały ozdoby na naszą choinkę oraz wszystkim mieszkańcom naszej wsi i ich gościom uczestniczącym w tym spotkaniu.

Choinka 2018

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię